Misa dekoracyjna z betonu
Misa z betonu

Misa dekoracyjna z betonu

Misa z betonu jako dekoracja do domu....

Dla osób lubiących stale upiększać przestrzeń wokół, misy dekoracyjne z betonu stanowią rozwiązanie dające nieskończone pokłady kombinacji i możliwości. Jest to dekoracja do domu, która prezentuję się świetnie z żywymi kolorami owoców i warzyw, komponując się idealnie na kuchennym stole bądź blacie (niekoniecznie betonowym ;)). 

Można również wypełnić je kolorową tkaniną i postawić blisko drzwi wejściowych i zastosować jako domowy schowek na klucze i kieszeniowe bibeloty. 

Nie należy się obawiać również abstrakcyjnych i wychodzących poza typowe rozwiązania pomysłów. Połączenie z mchem chrobotkiem, sukulentami bądź innymi roślinami daje cudowny kontrast betonu i żywej roślinności. 

Jak już wszystko powyższe znudzi nam się i będziemy potrzebować zmiany – to wystarczy naszą misę zasypać dekoracyjnymi kamieniami, bądź jasnym piaskiem i umieścić wewnątrz kilka betonowych świeczników co zbuduje wieczorowy klimat w każdym salonie bądź sypialni. 

... i tania dekoracja ogrodowa.

Już niedługo ponownie wyruszymy na nasze ogrody przydomowe i działki. Czeka nas mnóstwo pracy przy trawnikach, przycinaniach, plewieniach i nawożeniach. Jak już spokojnie rozłożymy się w naszych leżakach, zaczniemy rozmyślać jak jeszcze upiększyć ten nasz zielony azyl.

Poza oczywistymi pomysłami na doniczki, które można umieścić w kwiecistych rabatach, bądź na półkach skalnych. Naszym ulubionym pomysłem jest umieszczenie w środku dużego znicza, bądź wkładu od pochodni, zasypanego białymi otoczakami. Daje to niesamowity klimat wieczorami i jest świetnym naturalnym źródłem światła na wszystkich grillowych posiadówkach. 

Rozmiar ma znaczenie... ale małe jest piękne.

W naszej ofercie można znaleźć misy dekoracyjne w różnych kolorach, od kości słoniowej, poprzez szary, kończąc na czarnym. Oferujemy też misy w różnych rozmiarach:

L: 26 cm średnicy

M: 22cm średnicy

S: 19cm średnicy

XS: 15cm średnicy

Kilka propozycji zastosowań naszych mis znajdziecie w GALERII. Znajdziecie tam również mnóstwo innych elementów z betonów, żywic i pochodnych materiałów. 

W przypadku pytań o inne rozmiary, kształty, oraz pomysły na ciekawsze zastosowania: KONTAKT.

Niezliczone pomysły na aranżacje wnętrz i design w świetnym stylu

Dodaj komentarz